Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Wednesday Jazz with John.I Apelgrin

март 7 @ 21:00 - март 28 @ 23:00

Прекрасниот глас на Џон Илија Апелгрин и овој месец продолжува да ве носи на магични патувања низ времето! Уживајте во прекрасниот амбиент на Дистрикт со вкусните деликатеси од нашето мени! Секоја среда во Дистрикт Бар и Ресторан со почеток во 21 часот! Ве чекаме!Резервации: 071/238-522
__________________________________________________
Enjoy the amazing vocals of John I. Apelgrin who takes you on magical journeys during March! Enjoy the ambience in Distirkt Bar and Kitchen and delicious culinary delights of our menu!
Every Wednesday in Distrikt Bar & Kitchen! Start: 9pm
Book now: 071/238-522

Заинтересирани: 0 лица

Детали

Почеток:
март 7 @ 21:00
Крај:
март 28 @ 23:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684