Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

We Create Memories @Versus Bar

04/08/2017 @ 21:00 - 14/08/2017 @ 01:00

Настан Навигација

ПЕТОК 04.08.2017DJ MARCO ( HipHop&RnB + Balkan Party )
Старт: 22:00
Влез Слободен

САБОТА 05.07.2017
DJ MAXI ( mk&yu )
Старт: 22:00
Влез Слободен

НЕДЕЛА 06.07.2017
DJ SICKY ( balkan party )
Старт: 22:00
Влез Слободен
*PROMOTION:
3 текили – 100ден.
Коњак – 50ден.
Водка – 50ден.
^^FREE B-52 FOR EVERY GUEST^^

Инфо и резервации:
070 313 258 Филип Кимовски
071 381 351 Ѓорѓи Насковски
071 370 398 Филип Симоновски

ВАШИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ ВАЖАТ НАЈДОЦНА ДО 22:30!!

Заинтересирани: 36 лица

Детали

Почеток:
04/08/2017 @ 21:00
Крај:
14/08/2017 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:

Место

Versus Bar
Пиринска ББ
Kumanovë, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/444724599053502