Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Вардар – Шкендија

14/10/2017 @ 14:30 - 16:30

МНОГУ значаен дуел за ФК Вардар во борба за титулата. Доаѓа време да им се даде дознаење дека и оваа сезона се далеку под Вардар. СИТЕ на стадион 14.10
Заинтересирани: 488 лица

Детали

Датум:
14/10/2017
Време:
14:30 - 16:30
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Национална арена „Филип II Македонски“
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/973846465973903