Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Вардар – Барса

14/10/2017 @ 17:30 - 19:00

НИ СЛЕДУВА ДЕРБИ ВИКЕНД, ВО НАШИТЕ ДОМОВИ ПАЃААТ БАРСА И ШКЕНДИЈА, СИТЕ ВО САЛА И НА СТАДИОН.ЗА НАШ ВАРДАР!

Заинтересирани: 831 лица

Детали

Датум:
14/10/2017
Време:
17:30 - 19:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Спортски Центар Јане Сандански
АСНОМ БР.1
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/325180854316076