Вчитување Настани

« Сите Настани

Tour de Lake(s) 2018

август 2 @ 08:00 - 20:00

Илинденска велосипедска тура која во еден ден ги обединува Охридското Езеро, Преспанското Езеро и Галичица.
Повеќе детали наскоро…

Заинтересирани: 118 лица

Детали

Датум:
август 2
Време:
08:00 - 20:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Ohrid
Ohrid, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/103984362970990