Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Sunday Tapas!

06/08/2017 @ 12:01 - 13/08/2017 @ 16:00

Настан Навигација

Вашиот Дистрикт бар и ресторан овој месец ви нуди незаборавен кулинарски вкус и незаборавно неделно дружење!
Придружете ни се секоја Недела од 12:00 – 16:00 ч. и дојдете заедно да ги дегустирате нашите свежи тапас подготвени од талентираниот тим на готвачи од Дистрикт.

Одберете нешто по ваш вкус и уживајте!

2 парчиња – 150 денари
4 парчиња – 300 денари
6 парчиња – 500 денари

Пијалак: Избор на розе и бело вино со чаша + Специјалната понуда на денот (бела сангрија 120 денари)

Повелете ве очекуваме!
Резервации на 02 510 2535

Заинтересирани: 3 лица

Детали

Почеток:
06/08/2017 @ 12:01
Крај:
13/08/2017 @ 16:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684