Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

■■STRUMICA OPEN FESTIVAL 2017■■ @PLATINUM CLUB

11/08/2017 @ 17:00 - 13/08/2017 @ 17:00

Наскоро започнува #StrumicaOpenFestival 2017!!!
Оваа година #ClubPLATINUM и #СКОПСКО повторно заедно!!

Најубавите 3 вечери ова лето 11,12 и 13 Август поминете ги на најубавиот ВИП штанд на 2 спрата, на само метар од самата бина. Проследете ги настапите на #ДиноМерлин
#ЈеленаРозга
#Галија
#ЖељкоБебек
#ЈеленаТомашевич
#DjGaloski
#Disconected и многу други и следете ја атмосферата на целиот плоштад !!!

А #Четврток, #Петок, #Сабота и #Недела традиционално најдоброто #AfterParty на #StrumicaOpenFest заедно со #DjAlexX се случува на вашиот омилен подиум во PLATINUM CLUB !!!

Бидете дел од најдобрите журки на #SOF2017!!!

Резервации и инфо: 070/639-526 ГОГА

Заинтересирани: 138 лица

Детали

Почеток:
11/08/2017 @ 17:00
Крај:
13/08/2017 @ 17:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

PLATINUM CLUB
Goce Delchev bb
Strumica, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/204929489042