Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Стара Нова Година во Дистрикт Бар и Ресторан

јануари 13 @ 20:00 - јануари 14 @ 01:00

Дочек на Стара Нова Година во Дистрикт Бар и Ресторан! Уште една можност заедно да прославиме и да уживаме во вкусна храна и одлична музика!Оваа сабота- 13 Јануари во Дистрикт Бар и Ресторан со почеток во 20:00 часот.
Шведска маса-1000 МКД/лице и а ла карт пијалаци.
Ве очекуваме!
Резервации на тел : 071/238-522

Заинтересирани: 3 лица

Детали

Почеток:
јануари 13 @ 20:00
Крај:
јануари 14 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684