Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

St. Johnday Singsalot

јануари 26 @ 22:00 - јуни 9 @ 01:00

Вокална магија, шарм, пријателска насмевка, семејна атмосфера… Овие неколку параметри ретко можеш да ги најдеш на едно место во исто време а ние го имаме тоа секој петок. Токму затоа ни е свет ден. Школото го знаете а професорот уште подобро. Се гледаме.
078/71-33-28

Заинтересирани: 0 лица

Детали

Почеток:
јануари 26 @ 22:00
Крај:
јуни 9 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Old School Cafe
St.31N.17
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/176014532700