Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Saturday in Public Room

14/10/2017 @ 22:00 - 15/10/2017 @ 01:00

Кате Веск Квартет не носат на одлично музичко патување со звукот на Peggy Lee и Sarah Vaughan.
Кате Веск – вокал
Сашо Николовски – клавијатура
Зоран Павловски – бас
Антоние Весковски – тапани

Ајде во сабота кај нас во Соба 😉

Резервирај на следниот линк:
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/saturday-public-room-S6w5q

или на телефон:
078 250 554

Заинтересирани: 17 лица

Детали

Почеток:
14/10/2017 @ 22:00
Крај:
15/10/2017 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Public Room
50 Divizija 22
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1461861060699363