Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Rock Symphony

17/08/2017 @ 09:00 - 23:00

Настан Навигација

Не го пропуштајте настанот што ке го одбележи летото :)Нова Рок Симфонија на Камерниот оркестар на Битола со комплетно нова програма.
Настапуваат:
Михајло Трајковски – Сак
Жарко Јакимоски
Боби Мојсковски
Buttelion Classic Chorus
Специјален гостин – Влатко Стефановски.
Влезници во предпродажба по цена од 200 ден.на Широк сокак, наспроти Епинал, секој ден од 11:00 – 14:00 и од 19:00 – 24:00 часот. Се гледаме на концерт 🙂

Заинтересирани: 53 лица

Детали

Датум:
17/08/2017
Време:
09:00 - 23:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Македонија
United States
Веб-страница:
www.facebook.com/9