Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

POP NIGHT so ELENA Petreska

13/10/2017 @ 20:30 - 23:30

Раздвижете ги мозочните вијуги овој петок со Елена Петреска во ритамот на новите и познати ПОП хитови во неповторлива интерпретација!
Петок, 13 Октомври 2017
20:30 часот

Информации и резервации
+389 70 35 57 50

Заинтересирани: 1 лица

Детали

Датум:
13/10/2017
Време:
20:30 - 23:30
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Carpe Diem – fine wine & dine
Kej 13 Noemvri lok.1 · Skopje
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1020769627978114