Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

ПОБЕДА-Пелистер

13/08/2017 @ 17:00 - 18:50

Старт на новиот 26-ти шампиоанат на Првата лига со Пелагониско дерби.Недела, 13-тти август.Стадион Могила, Прилеп.
ПОБЕДА-Пелистер!

Заинтересирани: 198 лица

Детали

Датум:
13/08/2017
Време:
17:00 - 18:50
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

FK Pobeda Prilep
Aleksandar Makedonski bb
Prilep, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1038789192898808