Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Peter Bence ● Skopje, Makedonska Filharmonija ● 31.05.2018

мај 31 @ 20:00 - 23:00

Таксират Фестивал 2.0. ви го претставува Peter Bence​, новата светска музичка сензација, за прв пат со концерт во Македонија
Заинтересирани: 193 лица

Детали

Датум:
мај 31
Време:
20:00 - 23:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Makedonska Filharmonija
Kej Dimitar Vlahov
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/37839343010