Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Новогодишна Забава vol. 2

јануари 13 @ 21:00 - јануари 14 @ 01:00

Втор пат ја пречекуваме Новата 2018 ~
За одличното мезе и пиење ќе се погрижи тимот на Јавна Соба, а за одличната музика ги имаме
The Ringtones &
DJ Tose (soulful house).

Денсаме, уживаме, се забавуваме затоа што еден пречек на новата година не е доволен!
Соберете го цело друштво и бујрум на журка ~

Резервации на телефон
078 250 554

Заинтересирани: 15 лица

Детали

Почеток:
јануари 13 @ 21:00
Крај:
јануари 14 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Public Room
50 Divizija 22
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1461861060699363