Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Неделна програма

јануари 13 @ 22:00

Четврток: Ретро Скопје Дј БобиПеток: 2BE BEND
Сабота: Стара нова година со BETA HOUSE
‭Инфо и резервации 078640780‬

Заинтересирани: 2 лица

Детали

Датум:
јануари 13
Време:
22:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Паб Комедија – Pub Komedija
Бул. Климент Охридски бр.31
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1038479572878010