Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Мавровски Маратон 2018 / Mavrovski Maraton 2018

јуни 17 @ 09:00 - 18:00

Мал маратон 43 км, голем маратон 92 км. Подетални информации наскоро.
Заинтересирани: 171 лица

Детали

Датум:
јуни 17
Време:
09:00 - 18:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Mavrovo National Park
Mavrovo, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/198101346890977