Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Lounge Bar Select STARA NOVA Godina 2018

јануари 13 @ 20:00 - јануари 14 @ 00:00

@LoungeBarSelect организира дочек на Стара Нова Годинажива музика и големо изненадување. За забавата ке бодат одговорни нашите веќе добро познати Zvezdi Band.
Повелете да се забавуваме заедно со пријатната атмосфера.

резервации & инфо
070/310-013
071/307-891
075/346-232

Заинтересирани: 8 лица

Детали

Почеток:
јануари 13 @ 20:00
Крај:
јануари 14 @ 00:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Cafe Bar Select
lagja 13,plazh
Strumica, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/140658562682729