Вчитување Настани

« Сите Настани

Крушево низ корија – четврт пат

август 18 @ 10:00 - август 19 @ 18:00

Настан Навигација

Со задоволство го најавуваме outdoor фестивалот „Крушево низ корија – четврт пат“
Заинтересирани: 56 лица

Детали

Почеток:
август 18 @ 10:00
Крај:
август 19 @ 18:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Македонија
United States
Веб-страница:
www.facebook.com/9