Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Концерт на Këpurdhat во МКЦ

март 30 @ 21:00 - 23:59

ТАКСИРАТ 2.0. и МКЦ ви ги претставуваат: Këpurdhat !

Заинтересирани: 62 лица

Детали

Датум:
март 30
Време:
21:00 - 23:59
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Младински Културен Центар
Kej Dimitar Vlahov 15
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/193746000635488