Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Juventus vs Lazio – Supercoppa Italiana

13/08/2017 @ 20:45 - 23:45

Супер Куп на Италија, недела вечер од 20:45, Јувентус – Лацио. проследете го на видео бим во одлична спортска атмосфера:
✰ Пакет Хајнекен 4 + 1 ✔
✰ Пакет Лаваца + Цедевита ✔
✰ Пакет Лаваца + Кокта ✔
✰ Пакет Лаваца + Монин ✔
✰ Пакет Лаваца + Нектар ✔

Резервации на 072/ 535-353 ✔

Заинтересирани: 16 лица

Детали

Датум:
13/08/2017
Време:
20:45 - 23:45
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

The Gallery Café
Franklin Ruzvelt 63a
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/470853536340218