Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Jazz Wednesdays in Distrikt Bar & Kitchen

април 4 @ 21:00 - април 26 @ 00:00

Уживајте во музиката на единствениот Џон Илија Апелгрин и во месец Април! Прекрасниот амбиент и кулинарските деликатеси нудат совршена можност за квалитетно поминато време со саканите! Секоја среда во Дистрикт Бар и Ресторан со почеток во 21 часот! Ве чекаме! 071/238-522__________________________________________
Enjoy the music of John Ilija Apelgreen in the month of April! Amazing ambience and culinary delights & meze offer perfect opportunity to spend quality time with loved ones! Every Wednesday in Distrikt Bar & Kitchen! Start: 9pm
Book now: 071/238-522

Заинтересирани: 2 лица

Детали

Почеток:
април 4 @ 21:00
Крај:
април 26 @ 00:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684