Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

HITO во Скопје!

04/11/2017 @ 23:00 - 05/11/2017 @ 06:00

Затоа што примарна цел на нашите настани е промоција на квалитетна, урбана и прогресивна музика и запознавање на домашната публика со светските трендови и актуелните и најбарани во моментот дј-и продуценти… Ни претставува особено задоволство да го најавиме гостувањето на една од најквалитетните и уникатни артисти на современиот техно звук, девојката која потекнува од Јапонија, а живее и работи во Берлин, директно од екипата на RICHIE HAWTIN, резидент дј на ENTER.Sake / ENTER, единствената и неповторлива…

HITO – PLAYdifferently ambassador
www.facebook.com/hitoloveberlin
www.soundcloud.com/hito-love

Домашна поддршка:
ANGELA
BOBI

Најдобриот Line Array Sound System, најдоброто светло големо ЛАСЕР шоу, лед скринови, CO2 Jets, специјален денс перформанс и многу повеќе…

Сабота 4 ноември
ВИП АРЕНА БОРИС ТРАЈКОВСКИ (мала сала)
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба во ПОЛА ЈУГОТОН и купи карти за се дистрибутивната мрежа.

Специјална промотивна цена за првите 500 влезници – 300 денари, потоа 400 денари!!!

Можност за резервација на висока маса:
4 ВИП влезници и ваучер за пијалок по избор – 4000 денари!!!
(резервациите се во строго ограничен број)

Информации и резервации: 075 975 488!!!

Заинтересирани: 119 лица

Детали

Почеток:
04/11/2017 @ 23:00
Крај:
05/11/2017 @ 06:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Boris Trajkovski Sports Center
Struga, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/141692402529952