Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Happy Night Drive Party // Galerija BadaBoom-Bezisten

јануари 13 @ 21:30

Како и новата, така и старата да ја испратиме. Многу техно, шизење, музики и љубов во етерот
Заинтересирани: 11 лица

Детали

Датум:
јануари 13
Време:
21:30
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Galerija Badaboom Caffe
Pokriena Carsija 367/1-1
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/220336478500917