Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

GMS во Скопје, сабота 10 февруари @ ВИП сала Борис Трајковски

февруари 10 @ 23:45 - февруари 11 @ 06:00

Драги журкаџии подгответе се за уште една одлична година исполнета со најдобрите настани, високо квалитетна продукција, актуелни дј-и и артисти…
А, ако по утрото денот се познава, првата журка нека биде како што доликува…
SUN Production со особено задоволство го најавува Cream De La Cream на светската транс сцена, ако некои во транс сцената може да се наречат супер старс тоа се тие, лудите научници…

G.M.S – FUTURE MUSIC , GMS Music, Zer01 Music – Ibiza
www.gms-music.com
www.facebook.com/gms.growlingmadscientists/

Домашна поддршка:

DARE
SOUNDKILLAH
HUMANOID

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen и многу повеќе…

Сабота 10 февруари
ВИП мала сала Борис Трајковски
Старт: 23:45

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 400 денари, а потоа 450 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.

Заинтересирани: 367 лица

Детали

Почеток:
февруари 10 @ 23:45
Крај:
февруари 11 @ 06:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Boris Trajkovski Sports Center
Struga, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/141692402529952