Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Friday in Public Room

13/10/2017 @ 22:00 - 14/10/2017 @ 01:00

Петок е одличен ден за џез звуци и добар провод.
Ни свират Филип Димишковски на клавијатура, Оливер Јосифовски на бас и Александар Ванчовски на тапани.

Ве чекаме ~

Резервирај на следниот линк:
https://rezerviraj.mk/detali-za-nastan/friday-public-room-oqVWe

или на телефон:
078 250 554

Заинтересирани: 28 лица

Детали

Почеток:
13/10/2017 @ 22:00
Крај:
14/10/2017 @ 01:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Public Room
50 Divizija 22
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1461861060699363