Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Friday Afterwork in Distrikt Bar & Kitchen

април 13 @ 17:00 - април 27 @ 20:00

Афтер ворк забава во Дистрикт Бар и Ресторан!! Секој петок, завршете ја работната недела во супер амбиент на нашата летна тераса и добра забава со вашето омилено друштво! Најдобрите евергрин хитови со бендот на Филип Јордановски и Џејмисон на промоција! Резервирајте! 071/238-522________________________________________________
Afterwork party in Distrikt Bar & Kitchen! Every Friday end the work week and relax in great ambience on our summer terrace with your favorite people! Best evergreen hits live with Filip Jordanovski band and Jameson on promotion! Book NOW!!! 071/238-522

Заинтересирани: 0 лица

Детали

Почеток:
април 13 @ 17:00
Крај:
април 27 @ 20:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684