Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Ф4 2018 ЦЕВ Европска Лига

јуни 15 @ 16:00 - јуни 16 @ 21:00

ОФМ во соработка со Агенцијата за Млади и Спорт успеа да ја добие организацијата на Ф4 турнирот во овогодинешната едиција на ЦЕВ Европска Лига.
Заинтересирани: 76 лица

Детали

Почеток:
јуни 15 @ 16:00
Крај:
јуни 16 @ 21:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Македонија
United States
Веб-страница:
www.facebook.com/9