Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Every Thursday Burger Night

април 5 @ 17:00 - април 20 @ 00:00

Продолжуваме со најдобрата понуда на бургери и во месец април! Поделете го највкусниот бургер со најсаканите и дознајте го вкусот на Џек Даниелс сосот направен од вештите раце на нашите готвачи. Ново Бургер Мени со многу нови сосови и додатоци и избор на 5 домашно направени бургери.Музика: ДЈ Васо! Секој четврток во Дистрикт бар и ресторан!
Резервирајте сега: 071/238-522
__________________________________________________
We continue with the best burger offer in the month of April! Come and try out our ultimate selection of burgers + the new Jack Daniels Burger for two! Share a burger with your loved ones, while enjoying our new sauces and add ons!
Beer towers: Zlaten Dab
Entertainment: DJ Vaso
Every Thursday in Distrikt Bar & Kitchen! Book NOW!!! 071/238-522

Заинтересирани: 1 лица

Детали

Почеток:
април 5 @ 17:00
Крај:
април 20 @ 00:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Distrikt Bar & Kitchen
Plostad Makedonija 7
Skopje, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/1713538935582684