Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

El Classico : FK Sloga 1976 “vs,, Fk Bratstvo 07

14/10/2017 @ 02:30 - 05:30

Miq te dashur jena prane nje El Classico shume te pritur midis dy rivalve te vjter Fk Sloga nga Llazhani dhe Fk Bratstvo 07 nga Zhitoshje ,keto dy skuadra per her te par dot ballafaqohen ne Kampionatin e Liges se tret ne Historin e Tyre ,per ndryshe ishen Rivale ne Kampionatin Komunal disa sezona radhazi ku me te vertet ka pastur lojra shume interesante mes ketyre dy skuadrave.Fk Bratstvo ka nje Histori pozitive kunder Fk Sloges ku ariti ne nje ndeshje teper te rendesishme te mposht Fk Slogen me Rezultat 2:1 ne Finalen e Barotazhit”Barazh” per ne Kampionatin e liges’se Tret,nje fiotre qe dot mbetet pergjithmon ne Historin e Fudbollit ne ket Reth.
Jeni te MireseArdhur Diten e shtun te gjith ju Fansat e Skuadres ton ,dhe sebashku te festojm Fitoren e radhes , sepse kjo fitore vlen meshume se me u shpal kampion ne kampionatin e Liges’se tret ,

Заинтересирани: 26 лица

Детали

Датум:
14/10/2017
Време:
02:30 - 05:30
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Lazani
Lazani, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/108998352460936