Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

Dj Tightbeats-Дочек на Православна Нова година 13.01. 2018 g.

јануари 13 @ 22:00

13.01.2018 g. Дочек на Православна Нова година-Dj Tightbeats (hip hop,rnb,hits…..)
Традиционално за Сите Бурек со паричка
за Најсреќниот Награда…..
Резервирајте Навреме

Заинтересирани: 2 лица

Детали

Датум:
јануари 13
Време:
22:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Art Cafe – Aporea
Bulevar Goce Delcev
Prilep, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/121645037963153