Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

DigiCult, Egorythmia, Spirit Architect – Sabota 21 April

април 21 @ 23:00 - април 22 @ 06:00

SUN Production со особено задоволство Ве кани на најдобрата пролетна журка во градот убав…
Во сабота на 21 април во малата сала од спортксиот центар Борис Трајковски ќе ги чуеме и видиме во живо:

DigiCult – Dacru Records / BE

Egorythmia – Iono Music / MK

Spirit Architect – Dacru Records / MK

Домашна поддршка:

DARE
SOUNDKILLAH
HUMANOID

Одличен Line Array Sound System, најдоброто светло, големо ЛАСЕР шоу, Led Screen, специјален декор и многу повеќе…

Сабота 21 април
ВИП арена Борис Трајковски (мала сала)
Старт: 23:00

Влезници во претпродажба по супер промотивна цена за првите 500 влезници од 400 денари, а потоа 500 денари, во ПОЛА ЈУГОТОН и www.kupikartizase.com продажните места низ целата земја.

Заинтересирани: 188 лица

Детали

Почеток:
април 21 @ 23:00
Крај:
април 22 @ 06:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
, ,

Место

Boris Trajkovski Sports Center
Struga, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/141692402529952