Вчитување Настани

« Сите Настани

Bistra Adventure 2018

септември 2 @ 08:00 - 20:00

Планински авантури со велосипедски тури, планинарење и трчање на Бистра со старт од Тресонче.
Деталите ќе бидат објавени наскоро…

Заинтересирани: 129 лица

Детали

Датум:
септември 2
Време:
08:00 - 20:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Tresonce
Tresonce, Macedonia
Веб-страница:
www.facebook.com/111192728904449