Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

АЗОТ 2018 мтб Предизвик

мај 26 @ 11:00 - мај 27 @ 18:00

Во организација на ВЕЛЕС БАЈКИНГ и оваа година по 4-ти пат незаборавна outdoor авантура низ преубавите места низ Азотот. И оваа година со многу повеќе изненадувања , ве очекуваме во Богомила, заедно да ги извозиме прекрасните патеки под падините на Солунска Глава….
Дополнителни информации наскоро.
#Азот2018МтбПредизвик
#Azot2018MtbChallenge

Заинтересирани: 121 лица

Детали

Почеток:
мај 26 @ 11:00
Крај:
мај 27 @ 18:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Македонија
United States
Веб-страница:
www.facebook.com/9