Вчитување Настани

« Сите Настани

  • настанот помина.

16.06 Open Air Gathering (near Skopje) :: Braincell & Friends

јуни 16 @ 22:00 - јуни 17 @ 10:00

..:: 16.06 Open Air Gathering (near Skopje) ::..
Back to the Rituals & Distant Point ви го најавуваат гостувањето на:

♫ Braincell – BooM! Records (Switzerland)

♫ TengRi – Parvati Records (Macedonia)

♫ DJ Hanabi – Mosaico Records (Japan)

♫ Solar Spectrum – BooM! Records (Switzerland)

♫ Rastaliens (Germany)

♫ Forma – Distant Point (Macedonia)

:: More info soon!! ::

Заинтересирани: 125 лица

Детали

Почеток:
јуни 16 @ 22:00
Крај:
јуни 17 @ 10:00
Настан Категорија:
Настан Тагови:
,

Место

Македонија
United States
Веб-страница:
www.facebook.com/9